De eerste Nederlandse Scheidingsbeurs in de Jaarbeurs Utrecht heeft duizend bezoekers getrokken. Dat heeft organisator Felix Merks gisteravond gemeld. De echtscheidingsadvocaat (links op foto) is uiterst tevreden met het resultaat.
Vooral de workshops over relatiecoaching, probleembehandeling en het oplossen van financiële complicaties rond de scheiding werden drukbezocht. In totaal telde de Scheidingsbeurs 30 stands en 25 workshops. "De enige klachten die we kregen van bezoekers, gingen over de vele vragen die journalisten aan hen wilden stellen", stelt Merks in De Telegraaf. Maar liefst vijftig journalisten begaven zich vol interesse tussen de gescheiden koppels.
Op dit moment is Merks bezig met het opzetten van een relatiepolis, waarmee mensen in tijden van crisis de kosten van bemiddeling vergoed kunnen krijgen. Hij verwacht dat deze verzekering een succes wordt, omdat er jaarlijks 60.000 stellen in Nederland uit elkaar gaan.