Datingsite EstablishedMen doet Charlie Sheen miljoenenaanbod

De Amerikaanse datingsite EstablishedMen heeft geprobeerd Charlie Sheen te contracteren. Ze boden hem 3 miljoen dollar, waaronder een deel van de aandelen in de datingsite, als de bekende acteur zijn naam zou koppelen aan de site.

EstablishedMen is een site voor rijke mannen die op zoek zijn naar een aantrekkelijke vrouw en het niet erg vinden om als suikeroom te fungeren. Andere sites die dit ook doen zijn bijvoorbeeld MillionaireMatch en SugarDaddy For Me.

De kans dat het contract met Charlie Sheen rond gaat komen is klein, want de acteur heeft andere prioriteiten. Dat het concept van het contract voor Sheen is uitgelekt naar  een entertainmentsite zal geen toeval zijn. Het voorstel van van EstablishedMen is vooral PR-technisch een slimme zet.