Meer dan 1000 datingsites in China

Online dating heeft de laatste tijd een enorme groei doorgemaakt in China. In totaal telt het land meer dan 1000 websites die gratis datingdiensten aabieden aan 8miljoen geregistreerde leden.

Online dating was tot een jaar of twee geleden nog voorbehouden aan jongeren. Nu gaan ook oudere Chinezen steeds vaker daten via internet. Het gaat dan vooral om hoger opgeleiden in grote steden. Een onderzoek laat zien dat meer dan 70 procent minimaal een bachelor diploma heeft. Een groot gedeelte van de ondervraagden gelooft dat ze single zijn vanwege hun te beperkte sociale kring.

2 gedachten over “Meer dan 1000 datingsites in China”

  1. Ik zoek een vrouw(meid) tussen de 18 en 31, voor vrijen, ben zelf knap dus verwacht dat ook van jou!
    kan engels, beetje duits,frans alleen geen chinees?!

  2. Ik ben een man tussen 40 an 45 jaar.
    Ik ben opzoek naar een vrouw liefs nederlands sprekend.Ik woon in suriname en ik ben van plan om te trouwen met wie op me oproep reageert

Reacties zijn gesloten.