Vrouwen vaker teleurgesteld na one-night-stand

One-night-stands maken depressief. Dit kwam naar voren uit een onderzoek onder Amerikaanse studenten dat werd gepubliceerd in het Journal of Sex Research.

Met name vrouwen voelen zich gedeprimeerder na eeneenmalig avontuurtje dan ervoor.

Ook opvallend uit het onderzoek: slechts 3procent van de mannen zag de eerste keer seks met een vrouw als hetbegin van een relatie, tegenover 18 procent van de vrouwen. Deteleurstelling over het verschil van verwachting zorgt voor de nasmaakbij de dames.

Ruim de helft van de ondervraagden gaf aan regelmatig eenone-night-stand te hebben. Door de teleurstelling en het negatievegevoelnaderhand laten vrouwen het vaker bij één eenmalig avontuurtje.Vrouwen zagen dit meer als een experiment en mannen als vermaak engenot.

Een gedachte over “Vrouwen vaker teleurgesteld na one-night-stand”

  1. Ja ik kan me best voorstellen dat dames wat teleurgesteld zijn na een one-night-stand. De hoofdreden is hier echter niet expliciet aangehaald.
    De man is op dat ogenblik meer pezig met zijn eigen plezier en genot dan met het plezier en genot van zijn (sex-)partner.

    Moest de man een aan haar denken, dan zouden zowel hij als zij een heerlijke ervaring hebben.

    Groetjes Peter

Reacties zijn gesloten.