Speeddatingsite WooMe haalt 12,5 miljoen dollar op

WooMe is een relatief nieuwe Amerikaanse datingsite die zich speciaal richt op online speeddating. Leden van WooMe kunnen in vijf minuten vijf anderen ontmoeten. Op die manier vinden er dagelijks 15.000 speeddates via de webcam plaats.

WooMe.com maakte afgelopen week bekend 12,5 miljoen dollar te hebben opgehaald. Niet gek voor een site met 350.000geregistreerde gebruikers. De site is snelle gegroeid, volgens Hyped doordat de BBC en Fox News beiden een lang item over desite maakten. Om groei verder te stimuleren wordt een deel van de investeringen besteed aanmarketing. Tevens zijn er geruchten dat nieuwe markten worden betreden,waaronder Nederland.

De oprichter van WooMe is Stephen Stokols. De site was een idee van zijn kleine zusje. Een goed idee, want er komen steeds meer datingdiensten met videomogelijkheden. Ook in de Nederlandse markt is er volgens mij (beperkte) ruimte voor twee of drie van deze nichediensten.

3 gedachten over “Speeddatingsite WooMe haalt 12,5 miljoen dollar op”

Reacties zijn gesloten.